Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Piast Chociwel

 

  kalendarz wydarzeń
Listopad 2017
Pon Wt Sr Czw Pt So Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
             

piastchociwel.cba.pl

liga ekspertów więcej



Piast Chociwel - Sarmata DobraPiast Chociwel - Hutnik Szczecin

aktualności

zzpn

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
15 kolejka 
Chemik Police Chemik Police - : - Stal Szczecin Stal Szczecin  
Piast Chociwel Piast Chociwel - : - Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn - : - Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Dąb Dębno Dąb Dębno - : - Biali Sądów Biali Sądów  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard - : - Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Odra Chojna Odra Chojna - : - Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo - : - Wicher Brojce Wicher Brojce  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany - : - Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
14 kolejka 
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek - : - Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin - : - Piast Chociwel Piast Chociwel  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin - : - Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wicher Brojce Wicher Brojce - : - Odra Chojna Odra Chojna  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście - : - Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal - : - Dąb Dębno Dąb Dębno  
Biali Sądów Biali Sądów - : - Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo - : - Chemik Police Chemik Police  
13 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 3 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 2 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Chemik Police Chemik Police 4 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Dąb Dębno Dąb Dębno 3 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 2 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Odra Chojna Odra Chojna 0 : 1 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 3 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel  
8 kolejka 
Odra Chojna Odra Chojna 1 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin 1 : 1 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 4 : 0 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Piast Chociwel Piast Chociwel 0 : 3 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 0 : 6 Chemik Police Chemik Police  
Wicher Brojce Wicher Brojce 1 : 3 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 4 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 3 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
9 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 2 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 3 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 1 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Chemik Police Chemik Police 1 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 3 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 3 : 0 Odra Chojna Odra Chojna  
10 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 4 Odra Chojna Odra Chojna  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 2 : 1 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 1 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 3 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 0 : 1 Chemik Police Chemik Police  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 6 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 2 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Piast Chociwel Piast Chociwel 1 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 21 paź, 14:00
11 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 1 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 4 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 1 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Chemik Police Chemik Police 8 : 0 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Dąb Dębno Dąb Dębno 1 : 2 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Odra Chojna Odra Chojna 3 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 4 : 0 Piast Chociwel Piast Chociwel 29 paź, 17:00
12 kolejka 
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 3 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin 3 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Piast Chociwel Piast Chociwel 1 : 2 Odra Chojna Odra Chojna  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 5 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 5 : 2 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 1 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 1 : 5 Chemik Police Chemik Police  
Biali Sądów Biali Sądów 2 : 1 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
7 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 1 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 1 : 1 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 4 : 6 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Biali Sądów Biali Sądów 2 : 4 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 4 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Chemik Police Chemik Police 3 : 0 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 5 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 1 Odra Chojna Odra Chojna  
6 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 2 : 2 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 8 : 5 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Odra Chojna Odra Chojna 3 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 0 Chemik Police Chemik Police  
Piast Chociwel Piast Chociwel 3 : 3 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 3 : 3 Biali Sądów Biali Sądów  
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 4 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
5 kolejka 
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 2 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 1 : 3 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 2 : 3 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 1 : 2 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów 0 : 0 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 2 : 5 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 8 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Chemik Police Chemik Police 7 : 1 Odra Chojna Odra Chojna  
4 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 2 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Stal Szczecin Stal Szczecin 1 : 0 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 0 : 3 Chemik Police Chemik Police  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 1 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Piast Chociwel Piast Chociwel 4 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 5 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
3 kolejka 
Chemik Police Chemik Police 4 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 5 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 7 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 0 : 3 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 0 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 4 Odra Chojna Odra Chojna  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 4 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 4 : 3 Dąb Dębno Dąb Dębno  
2 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 3 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 4 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Dąb Dębno Dąb Dębno 0 : 9 Chemik Police Chemik Police  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 2 : 0 Biali Sądów Biali Sądów  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 3 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Piast Chociwel Piast Chociwel 3 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście 27 sie, 17:00
1 kolejka 
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 6 : 4 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 4 : 3 Odra Chojna Odra Chojna  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 0 : 7 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 4 : 5 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Chemik Police Chemik Police 5 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 3 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wicher Brojce Wicher Brojce 1 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel 19 sie

tabela IV ligi

IV liga zachodniopomorska

  Drużyna M Ptk
1. Chemik Police 13 35
2. Błękitni II Stargard 13 29
3. Flota Świnoujście 13 28
4. Odra Chojna 13 21
5. Arkonia Szczecin 13 21
6. Mierzynianka Mierzyn 13 20
7. Zorza Dobrzany 13 19
8. Stal Szczecin 13 19
9. Ogniwo Babinek 13 19
10. PIAST CHOCIWEL 13 18
11. Iskra Golczewo 13 14
12. Wicher Brojce 13 13
13. Błękit Pniewo 13 11
14. Wybrzeże Rew. Rewal 13 11
15. Dąb Dębno 13 10
16. Biali Sądów 13 6
więcej

poprzedni mecz

12. kolejka
Piast Chociwel       Odra Chojna
Piast Chociwel 1 : 2 Odra Chojna

następny mecz

13. kolejka
Iskra Golczewo       Piast Chociwel
Iskra Golczewo 3 : 1 Piast Chociwel