Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Piast Chociwel

 

  kalendarz wydarzeń
Wrzesień 2017
Pon Wt Sr Czw Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

piastchociwel.cba.pl

liga ekspertów więcej



Sława Sławno - Piast ChociwelSława Sławno - Piast Chociwel

aktualności

zzpn

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
15 kolejka 
Chemik Police Chemik Police - : - Stal Szczecin Stal Szczecin  
Piast Chociwel Piast Chociwel - : - Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn - : - Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Dąb Dębno Dąb Dębno - : - Biali Sądów Biali Sądów  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard - : - Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Odra Chojna Odra Chojna - : - Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo - : - Wicher Brojce Wicher Brojce  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany - : - Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
14 kolejka 
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek - : - Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin - : - Piast Chociwel Piast Chociwel  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin - : - Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wicher Brojce Wicher Brojce - : - Odra Chojna Odra Chojna  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście - : - Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal - : - Dąb Dębno Dąb Dębno  
Biali Sądów Biali Sądów - : - Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo - : - Chemik Police Chemik Police  
13 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany - : - Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo - : - Stal Szczecin Stal Szczecin  
Chemik Police Chemik Police - : - Biali Sądów Biali Sądów  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn - : - Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Dąb Dębno Dąb Dębno - : - Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard - : - Wicher Brojce Wicher Brojce  
Odra Chojna Odra Chojna - : - Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo - : - Piast Chociwel Piast Chociwel  
8 kolejka 
Odra Chojna Odra Chojna - : - Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin - : - Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo - : - Dąb Dębno Dąb Dębno  
Piast Chociwel Piast Chociwel - : - Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin - : - Chemik Police Chemik Police  
Wicher Brojce Wicher Brojce - : - Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście - : - Biali Sądów Biali Sądów  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek - : - Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
9 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany - : - Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal - : - Stal Szczecin Stal Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów - : - Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo - : - Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Chemik Police Chemik Police - : - Wicher Brojce Wicher Brojce  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn - : - Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Dąb Dębno Dąb Dębno - : - Piast Chociwel Piast Chociwel  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard - : - Odra Chojna Odra Chojna  
10 kolejka 
Piast Chociwel Piast Chociwel - : - Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin - : - Odra Chojna Odra Chojna  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo - : - Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin - : - Dąb Dębno Dąb Dębno  
Wicher Brojce Wicher Brojce - : - Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście - : - Chemik Police Chemik Police  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek - : - Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal - : - Biali Sądów Biali Sądów  
11 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany - : - Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów - : - Stal Szczecin Stal Szczecin  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo - : - Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Chemik Police Chemik Police - : - Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn - : - Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Dąb Dębno Dąb Dębno - : - Wicher Brojce Wicher Brojce  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard - : - Piast Chociwel Piast Chociwel  
Odra Chojna Odra Chojna - : - Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
12 kolejka 
Wicher Brojce Wicher Brojce - : - Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin - : - Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Piast Chociwel Piast Chociwel - : - Odra Chojna Odra Chojna  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin - : - Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście - : - Dąb Dębno Dąb Dębno  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek - : - Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal - : - Chemik Police Chemik Police  
Biali Sądów Biali Sądów - : - Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
7 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany - : - Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek - : - Stal Szczecin Stal Szczecin  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal - : - Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Biali Sądów Biali Sądów - : - Wicher Brojce Wicher Brojce  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo - : - Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Chemik Police Chemik Police - : - Piast Chociwel Piast Chociwel  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn - : - Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Dąb Dębno Dąb Dębno - : - Odra Chojna Odra Chojna  
6 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin - : - Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard - : - Dąb Dębno Dąb Dębno  
Odra Chojna Odra Chojna - : - Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo - : - Chemik Police Chemik Police  
Piast Chociwel Piast Chociwel - : - Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin - : - Biali Sądów Biali Sądów  
Wicher Brojce Wicher Brojce - : - Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście - : - Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
5 kolejka 
Dąb Dębno Dąb Dębno - : - Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście - : - Stal Szczecin Stal Szczecin  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek - : - Wicher Brojce Wicher Brojce  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal - : - Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów - : - Piast Chociwel Piast Chociwel  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn - : - Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo - : - Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Chemik Police Chemik Police - : - Odra Chojna Odra Chojna  
4 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 2 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Stal Szczecin Stal Szczecin 1 : 0 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 0 : 3 Chemik Police Chemik Police  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 1 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Piast Chociwel Piast Chociwel 4 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 5 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
3 kolejka 
Chemik Police Chemik Police 4 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 5 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 7 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 0 : 3 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 0 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 4 Odra Chojna Odra Chojna  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 4 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 4 : 3 Dąb Dębno Dąb Dębno  
2 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 3 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 4 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Dąb Dębno Dąb Dębno 0 : 9 Chemik Police Chemik Police  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 2 : 0 Biali Sądów Biali Sądów  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 3 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Piast Chociwel Piast Chociwel 3 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście 27 sie, 17:00
1 kolejka 
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 6 : 4 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 4 : 3 Odra Chojna Odra Chojna  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 0 : 7 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 4 : 5 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Chemik Police Chemik Police 5 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 3 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wicher Brojce Wicher Brojce 1 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel 19 sie

tabela IV ligi

IV liga zachodniopomorska

  Drużyna M Ptk
1. Chemik Police 4 12
2. PIAST CHOCIWEL 4 10
3. Flota Świnoujście 4 9
4. Błękitni II Stargard 4 9
5. Zorza Dobrzany 4 9
6. Arkonia Szczecin 4 7
7. Odra Chojna 4 6
8. Stal Szczecin 4 6
9. Mierzynianka Mierzyn 4 6
10. Ogniwo Babinek 4 6
11. Iskra Golczewo 4 4
12. Dąb Dębno 4 3
13. Wybrzeże Rew. Rewal 4 3
14. Wicher Brojce 4 2
15. Biali Sądów 4 1
16. Błękit Pniewo 4 0
więcej

poprzedni mecz

3. kolejka
Ogniwo Babinek       Piast Chociwel
Ogniwo Babinek 0 : 3 Piast Chociwel

następny mecz

4. kolejka
Piast Chociwel       Wybrzeże Rew. Rewal
Piast Chociwel 4 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal