Lech Czaplinek - Piast Chociwel 0:2Piast Chociwel - Sarmata Dobra

aktualności

zzpn

09 05 2019 19:04 - Liga || Kolejka nr 9

Liga icon
W sobotnie popołudnie Piast na własnym stadionie podejmował rewelacje rundy wiosennej Stal Szczecin. Rywale jak do tej pory z boiska schodzili jako drużyna niepokonana. Mecz rozpoczął się z dużym zaangażowaniem obu zespołów starających się o zdobycie bramki w jak najszybszym czasie. Sytuacje stuprocentową jako pierwsza miała Stal wychodząc sam na sam z naszym bramkarzem, lecz góra z tego pojedynku wyszedł Ufnal blokując strzał napastnika gości. Z naszej strony kilkukrotnie próbował Żaba. W jednej z akcji przeprowadzonych przez Rusina lewą strona boiska zakończoną idealnym dośrodkowaniem w pole karne na głowę Żaby, Damian oddał mocny strzał który w ostatniej chwili z linii brakowej wybił obrońca Stali. Kilka minut później ponownie Damian uderzył mocno na bramkę, bramkarz zdołał obronić piłkę, którą sparował na piąty metr do której jako pierwszy dobiegł Hyriak i bez problemu uzyskał prowadzenie w tym meczu. W drugiej połowie Stal za wszelką cenę chciała doprowadzić do remisu, lecz nasz zespół nie dał się zaskoczyć i wykorzystując jeden ze stałych fragmentów podwyższył wynik za sprawą Adama Rusina. Przy wykonywanym rzucie rożnym zawodnicy gości wybili piłkę na 16 metr prosto pod nogi Adama, ten mocnym strzałem ustalił wynik spotkania.
Za tydzień Piast zagra w Myśliborzu z miejscowym Osadnikiem wszyscy liczymy na przywiezienie korzystnego wyniku z meczu.

Bramki:

1-0 42' Hyriak
2-0 63' Rusin

Skład: Ufnal, Procyk, Omelaniuk, Kozieł, Kortus (75' Guściora K.), Hyriak, Sosna, Rusin (84' Łonyszyn), Korpus (85' Lak), Lisowski (85' Olesiński), Żaba nie grali: Sadowski, Mikanik.

Kolejka nr 10
Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel
11.05.2019 (sobota) godz. 17:00
Myślibórz

03 05 2019 05:50 - Liga || Kolejka nr 8

Liga icon
W wyjazdowym meczu Piast uległ dwa do zera na boisku w Babinku z miejscowym Ogniwem. Lekka przewagę miała nasza drużyna lecz tego dnia strzelali bramki tylko gospodarze. Mimo kilku zmarnowanych dogodnych sytuacji, które mieli Żaba czy Rusin nie udało się strzelić bramki kontaktowej i ostatecznie zwycięstwem cieszyli się gospodarze.

Bramki:

35' 52' - Kondraciuk

Skład: Sadowski, Procyk, Omelaniuk, Kozieł, Kortus, Hyriak, Sosna, Rusin (Korpus), Guściora M. (Lak), Lisowski (Beheiliuk), Żaba nie grali:Szymczak, Olesiński, Mikanik.

Kolejka nr 9
Piast Chociwel - Stal Szczecin
04.05.2019 (sobota) godz. 16:00
Stadion Miejski w Chociwlu

25 04 2019 20:59 - Liga || Kolejka nr 7

Liga icon
W sobotnim meczu Piast podejmował na własnym stadionie lidera rozgrywek Flotę Świnoujście. Spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu 3:0.
Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja naszej drużyny, okazje do zdobycia bramki mieli Żaba, Lisowski, Korpus, którym zabrakło niewiele szczęścia do zdobycia prowadzenia w tym meczu.
Flota przeprowadziła jedna groźną akcje zakończoną niecelnym strzałem.
Druga połowa to odmiana obrazu gry, to Flota przejęła inicjatywę i udokumentowała to trzema trafieniami.
Na pewno szkoda pierwszej połowy bo nasz zespół był zdecydowanie lepszy i grając pewnie z dużym skupieniem mógł odmienić cały przebieg rywalizacji trafiając chociaż raz do bramki.