aktualności

zzpn

27 04 2018 15:09 - Liga || Czas na rewanż.

Liga icon
W sobotę Piast zagra w Mierzynie z Mierzynianką wyjazdowe spotkanie ligowe. Mecz zaplanowano na godzinę 15.00, nasza drużyna będzie miała okazję do rewanżu za wysoką porażkę z rundy jesiennej.

Piast po środowym zwycięstwie nad Brojcami w dobrych nastrojach udaje się do Mierzyna. Zespół mając w pamięci porażkę 0 - 3 z rundy jesiennej pała chęcią rewanżu na rywalu.

Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel

28.04 godzina 15.00
Mierzyn - Pit Stop Arena.

26 04 2018 11:16 - Liga || Dobra druga połowa.

Liga icon
W środowym zaległym spotkaniu Piast po dobrej drugiej połowie pewnie pokonał walczącego o utrzymanie Wichra Brojce. Bohaterem spotkania okazał się stoper Orman, który w drugiej połowie zagrał jako napastnik.

Piast po bezbarwnej pierwszej połowie za sprawą trafienia Guściory z dystansu tylko remisował. Zmiany w przerwie osobowe oraz przesunięcie Ormana do linii ataku odmieniły obliczę gry i zespół wyraźnie pokonał rywala. Bramka Sosny po asyście Ormana oraz dwa gole naszego nominalnego stopera (jeden po karnym na Kalinowskim) pozwoliły dopisać do licznika kolejne trzy punkty.

Piast Chociwel - Wicher Brojce 4 - 1 (1 - 1)

Bramki:
0 - 1 32'
1 - 1 44' Guściora K
2 - 1 47' Sosna
3 - 1 58' Orman (karny)
4 - 1 84' Orman

Piast: Roguski - Sosna, Procyk, Orman (85' Guściora M), Strugarek, Hyriak, Guściora K, Kalinowski (80' Sęk), Kaczmarek (46' Korpus), Cheriienko (46' Omelaniuk), Wieliczk.
Nie grali:Tworzewski, Sadowski, Dylik.

23 04 2018 16:30 - Liga || Odrabiamy zaległości.

Liga icon
Już w środę 25.04 Piast ponownie wybiegnie na własnym boisku szukać punktów w zaległym ligowym spotkaniu z Wichrem Brojce. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.30

Zaległy mecz z  pierwszej kolejki wiosennej odwołany z powodu zalanego boiska z uwagi na ścisk w ligowej tabeli ma swoją rangę więc każda zdobyć punktowa jest potrzebna. Tym razem zagramy bez Szwądera, Kwiatkowskiego oraz Omelaniuka. Do kadry powraca natomiast Guściora K oraz Kwiatkowski.