aktualności

zzpn

Seniorzy: Piast Chociwel 0-3 Kłos Pełczyce - RELACJA

Liga icon
W czwartym spotkaniu w obecnym sezonie, podopieczni T.Brzozowskiego ponieśli porażkę na własnym boisku z drużyną Kłosa Pełczyce. Po tej porażce nasza drużyna spadła niestety na ostatnie miejsce w tabeli.

Relacja minuta po minucie :
I połowa
1` - już w drugiej minucie swojej szansy szukał Piast, jednak strzał P.Smolarka nie zaskoczył bramkarza gości.
2`- środkowy pomocnik Kłosa, prostopadle podaje do wbiegającego z prawego skrzydła kolegi, podanie próbuje przejąć K.Lisowski, niestety piłka go mija , i zawodnik Kłosa, Ślesiński znajduję się w sytuacji sam na sam z M.Walickim, i z wielkim spokojem pokonuje naszego bramkarza .
6` - Dośrodkowanie z rzutu rożnego , dobrym strzałem głową kończy J.Procyk jednak bramkarz gości fantastyczną obroną ratuje gości przed stratą bramki.
16`- Goście konstruują kolejną groźną akcję, jednak strzał zawodnika gości skierowany był prosto w M.Walickiego, który pewnie go broni.
18`- Marek Przybyła, ogrywa rywala i oddaje silny strzał z dystansu jednak piłka mija lewy słupek bramki rywali.
19`- P.Smolarek sprytnie ogrywa obrońcę Kłosa, jednak strzał lewą nogą, daleki był od idealnego.
26`- kolejny rzut rożny, jeden z wielu w pierwszej połowie groźnym strzałem kończy J.Procyk, jednak obrońcy wybijają piłkę.
30`- Po faulu na K.Lisowskim,w odległości 20 metrów od bramki strzał  z rzutu wolnego oddaje Procyk, piłka trafia w mur, groźna poprawkę naszego zawodnika trafia w obrońców Kłosa stojących tuż przed bramką.
41`- Zwoliński znajduję się w dobrej sytuacji, jednak jego strzał w ostatniej chwili blokuje Procyk.
44`- Akcja lewym skrzydłem gości, pomocnik dośrodkowuję piłkę wzdłuż bramki, zza pleców naszego zawodnika do piłki M.Szczęsny i  silnym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans naszemu bramkarzowi.
II połowa
46` - Drugą połowę Kłos zaczął bardzo dobrze już na samym początku niebezpieczny strzał oddał napastnik gości Zwoliński.
48`- Po raz kolejny przy rzucie rożnym dobrze zachował się Procyk którego strzał zablokował obrońca Kłosa, i piłka przeleciała tuż obok słupka.
50` - Dośrodkowanie z głębi pola trafia do P.Szymczaka, nasz zawodnik strzela głową , jednak piłka przelatuje metr nad poprzeczką.
57` - Goście zdobywają pierwszy rzut rożny w meczu !.
62` - Z rzutu rożnego goście, Walicki nie pewnie piąstkuję piłkę, jednak szybko naprawia swój błąd.
65`- Kilka sekund po wejściu na murawę, K.Lewandowski, niebezpiecznym wślizgiem, trafia w nogi zawodnika z Pełczyc. Sędzia główny bez wahania pokazał naszemu zawodnikowi czerwoną kartkę.
73` - Goście szybko wykonują rzut rożny, strzał Szczęsnego z okolicy 16 metra, po rykoszecie wpada do bramki Piasta. Zawodnicy Piasta sygnalizowali,że to właśnie od ręki zawodnika z Pełczyc odbiła się piłka po strzale, zmieniając kierunek lotu, sędzia jednak był nie ugięty i uznał bramkę.
80`- Goście którzy nie pozwalali na wiele gospodarzom, wyprowadzili niebezpieczną akcję, która powinna zakończyć się bramką. Dwóch zawodników Kłosa z okolic 8 metra próbowało dobijać strzał który obronił M.Walicki,  jeden trafił w obrońcę, natomiast poprawka drugiego trafiła w słupek.
84` - W dogodnej sytuacji znalazł się Krystoforski, jednak strzał naszego zawodnika z problemami na obronił bramkarz Kłosa, który wybił piłkę na rzut rożny.
85` - Drużyna Piasta która już wszystkimi siłami próbowała strzelić choćby honorową bramkę, narażała się na kontry, i po jednej z nich pomocnik Kłosa minął dwóch naszych zawodników i znalazł się w sytuacji sam na sam z Walickim , jednak strzał zawodnika gości mija naszą bramkę.

Drużyna z Pełczyc, po dzisiejszym spotkaniu awansowała na fotel lidera , natomiast nasz zespół w kolejnym już czwartym spotkaniu, nie może pokonać bramkarza rywali, porażka w dzisiejszym spotkaniu oznacza spadek naszego zespołu na ostatnią lokatę w tabeli.

0-3 73`Mariusz Szczęsny

- 28` P.Smolarek,54` K.Lisowski,73`B.Rusin,73`M.Walicki(Piast)