aktualności

zzpn

VIII kolejka zapowiedź: Cel, pokonać Odrę .

Liga icon

W najbliższą sobotę  o godzinie 16:00 podopieczni trenera Tomasza Brzozowskiego, gościć będą zespół Odry Chojna. Przed spotkaniem seniorów ,swoje spotkanie rozegrają juniorzy oby dwóch ekip, mecz ten zaplanowano na godzinę 13:30.

Byli IV-ligowcy:
Zespół Odry podobnie jak Piast w zeszłym sezonie występował jeszcze na boiskach IV-tej ligi. W zeszłym sezonie w rundzie jesiennej w spotkaniu w Chociwlu padł remis 0-0, mimo że to Piast przez większą część spotkania przeważał, jednak mimo dobrych sytuacji a w tym niewykorzystanego rzutu karnego przez nie grającego już w naszej drużynie J.Kiernickiego padł remis 0-0. W rundzie wiosennej, Piast  grając na wyjeździe do 70` prowadził z Odrą po bramce J.Procyka, niestety gospodarze w ostatnich 20 minutach spotkania potrafili strzelić dwie bramki i wygrali tamto spotkanie 2-1.

Sytuacja w tabeli :
Drużyna Odry znajduję się na 10 pozycji z dorobkiem 8 pkt. Bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy , oraz 3 porażki ,Piast znajduję się na ostatniej 16 pozycji w tabeli , z dorobkiem 4 punktów , zwycięstwo w spotkaniu z Odrą, może pozwolić wydostać się naszej drużynie z dołu tabeli .

Z Odrą trzeba grać do ostatniego gwizdka :
Zespół Odry, pokazuję że w piłkę gra się do ostatniej minuty spotkania. Zawodnicy z Chojny już w tym sezonie udowodnili że gra do ostatniego gwizdka sędziego się opłaca. W spotkaniu z Masovią Maszewo , Odra mimo że przegrywała jeszcze w 86` 3-2 grając w 10-tkę potrafiła to spotkanie wygrać 4-3 , co nie minęło uwadze kibicom, śledzącym rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Okręgowej.

Piast w ostatnim swoim spotkaniu na własnym boisku zwyciężył z drużyną Masovi Maszewo 2-0 , miejmy nadzieję że nasi zawodnicy nie oddadzą łatwo skóry w sobotnim spotkaniu i będą walczyć do ostatniej minuty spotkania co pozwoli zdobyć kolejne 3 punkty na własnym stadionie .

13

Bilans spotkań , między Piastem a Odrą , jest bardzo korzystny dla gości sobotniego spotkania,  nasz zespół rozgrywał z Odrą w przeciągu 5 lat sześć spotkań i ani razu nie potrafił zwyciężyć. Jednak statystyki , a przeważnie te z przeszłości są po to żeby je obalać. Trzymajmy kciuki za nasz zespół, który miejmy nadzieję po sobotnim spotkaniu , zejdzie z boiska zwycięski !

Piłkarze liczą na wsparcie swoich kibiców, którzy to nie jednokrotnie pokazywali, że  potrafią być  „12 zawodnikiem”, co powoduje że  zawodnikom zawsze gra się lepiej , bo czują wsparcie z trybun stadionu . Nie każdy zespół w Wojewódzkiej Lidze Okręgowej , a nawet wyższych lig ma tak wiernych i zorganizowanych kibiców jak Piast .

Piast Chociwel : Odra Chojna
24-09-2011  godz. 16:00 , o godzinie 13:30 spotkanie juniorów obu drużyn.
Miejsce: Stadion Miejski w Chociwlu
sędziowie: Kądziołka.G ,Augustynowicz.M , Jusza.P