Lech Czaplinek - Piast Chociwel 0:2Piast Chociwel - Sarmata Dobra

aktualności

zzpn

Brutalnie z Złocieńcu.

Sparingi icon
Niestety w bardzo przykrych okolicznościach zakończony został ostatni sparing przed inauguracją sezonu. Mecz został przerwany w 62min przy prowadzeniu Piasta 2 - 1.

Od pierwszej minuty rywale byli bardziej nastawieni na celowanie w nogi naszych zawodników niż granie w piłkę. Piast prowadził grę strzelając szybko bramkę po golu młodego Igora Korpusa. W 30min błąd Krystiana Guściory i mamy wyrównanie. Winowajca rehabilituje się w 38min i po golu głową z dośrodkowania z rzutu rożnego strzela na 2 - 1. Piast po przerwie przeważał i grał w piłkę natomiast sfrustrowany rywal raz po raz bardzo brutalnie atakował nogi naszych zawodników. W 62min kolejny bardzo brutalny faul kończy się urazem kolana Przemysława Kwiatkowskiego i po decyzji Trenera Tomasza Brzozowskiego drużyna zeszła do szatni nie godząc się na taki sposób gry przeciwnika.

Przemysław Kwiatkowski został szybko opatrzony i miejmy nadzieję uraz nie wykluczy będącego w dobrej formie zawodnika udziału w inauguracji sezonu, która wypada w przyszłą sobotę o godzinie 17.00 w meczu z Wichrem w Brojcach.

Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 1 - 2 (1 - 2)

Bramki Piast: Korpus 11', Guściora 38'