aktualności

zzpn

Porażka po walce.

Liga icon
Porażką zakończył się mecz ligowy Piasta z wice-liderem Bałtykiem Koszalin. Pomimo ambitnej gry w Wielką Sobotę Piast przegrywa 0 - 1.

Mecz pod dyktando zespołu z Koszalina. Atak pozycyjny i sytuacje które albo rozbija defensywa Piasta albo skuteczność zawodzi rywala. Taki obraz gry obserwowali zgromadzeni na stadionie kibice. Piast w pierwszej połowie miał swoją okazję tuż przed przerwą jednak najpierw Małek nie trafia z głowy a chwilę później Kalinowskiego zatrzymuje bramkarz rywala. W drugiej połowie Bałtyk bił głowa w mur aż do 76 min, kiedy to rywal bije rzut wolny z 20 metra. Zły strzał nieszczęśliwie trafia w plecy nadbiegającego Kalinowskiego i pada gol samobójczy. Piast był bardzo blisko wyrównania w 94min jednak strzał Rusina bramkarz Bałtyku końcami palców przenosi nad poprzeczkę.

Pomimo porażki Piast zasłużył na brawa za walkę, zaangażowanie i konsekwencje w grze. Wygrał zespół piłkarsko lepszy jednak trzy punkty uzyskał po walce a nasz zespół łatwo nie oddał pola.

Teraz przed Piastem trzy kolejne po sobie mecze z Dąb Dębno, Arkadia Malechowo oraz Gryf Polanów, które mogą okazać się kluczowymi w walce o utrzymanie w IV-lidze.

Piast Chociwel - Bałtyk Koszalin 0 - 1 (0 - 0)

0 -1 76' (samobójcza)

Piast: Roguski - Kozieł, Procyk, Orman (78' Sinkowski), Omelaniuk, Sosna Krystian (21' Sosna Kacper), Hyriak, Rusin, Wieliczko, Małek (67' Giżycki), Kalinowski (78' Rybka).

sędzia: Świderski M., Pluta M., Heleniarz P. (ZZPN Szczecin)