Piast Chociwel - Piast Drzonowo 12:0StaĹź trenerski w GKS Piast Gliwice

aktualności

zzpn

Pozytywnie w Niechorzu.

Sparingi icon
W sobotę Piast rozegrał pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do sezonu. Na wspaniale przygotowanym boisku w Niechorzu Piast pokonał Wybrzeże Rewal 3 - 2.

Mecz miał typowo charakter wprowadzający w okres przygotowawczy a wynik był sprawą drugorzędną. Nasz drużyna zwłaszcza w pierwszych 45 minutach mogła się podobać grając bardzo ciekawą piłkę. Na wyróżnienie zasłużyli dwaj boczni pomocnicy testowani w naszej drużynie. Obaj pozytywnie zdali swój egzamin i Piast będzie się starał o pozyskanie zawodników na sezon 2017/2018. W drugiej połowie na boisku wystąpiło aż czterech juniorów (Guściora, Wnuk, Kopeć, Dylik) zaliczając debiuty w pierwszej drużynie. Gospodarze wykorzystując brak doświadczenia naszych zawodników poprawili wynik końcowy strzelając w ostatnim kwadransie dwie bramki.

Wybrzeże Rewal - Piast Chociwel 2 - 3 (0 - 3)

0 - 1 20' Hyriak
0 - 2 43' Kwiatkowski
0 - 3 45' zaw. testowany