aktualno¶ci

zzpn

Remis w meczu z Gavia!

Liga icon

Mecz od samego poczatku nie układał się po naszej mysli. Przez cała pierwsza połowę gralismy pod dyktando drużyny z Choszczna. Nasi przeciwnicy częsciej byli przy piłce przez co tworzyli więcej akcji. I tylko dzieki wspanialej formie Ufnala nie stracilismy jeszcze bramki. Pod koniec pierwszej połowy, po ładnej akcji zawodników Gavii, stracilismy gola. Druga połowa zmieniła się o 180 stopni. Piast zaczał atakować, było więcej podań, były dosrodkowania, lecz nadal brakowało skutecznosci. Bardzo dobra okazję w polu karnym miał Sęk, lecz po strzale, Piłka przeleciała nad bramka. W którejs już z kolei akcji stworzonej przez nasza drużynę szanse na strzelenie bramki po dośrodkowaniu miał Lak. Jednak podczas walki o piłkę doszło do sytuacji w której sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł Kozieł, który wykonał pewny strzał dajac remis naszej drużynie. Po rozpoczęciu gry z połowy boiska nasi zawodnicy nadal tworzyli akcje i narzucali tempo gry, lecz to było za mało by po raz drugi pokonać bramkarza. Mecz zakończył się wynikiem 1:1

Podsumowujac, moim zdaniem mecz na remis, pierwsza połowa dla Gavii, druga dla Piasta. Decyzje sędziego budowały napięcie wsród kibiców dzięki czemu druga połowa przyniosła więcej emocji. Drużynie z Choszczna dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych.